325 000 €
1711 €/m²
Property 34866 photo 1
Property 34866 photo 2
Property 34866 photo 3
Property 34866 photo 4
Property 34866 photo 5
Property 34866 photo 6
Property 34866 photo 7
Property 34866 photo 8
Property 34866 photo 9
Property 34866 photo 10
Property 34866 photo 11
Property 34866 photo 12
Property 34866 photo 13
Property 34866 photo 14

Details

  • Verwarmingstype: diesel
  • Afstand tot de zee: 8600 m
  • Afstand tot luchthaven: 3 km

Beschrijving

Te koop здание gebied 190 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

For sale is a two-storey residential building of 220 sq.m in the center of Athens, 450 meters from the metro station Agios Nikolaos.

Locatie