170 000 € 107 000 €
930 €/m²
Property 34747 photo 1
Property 34747 photo 2
Property 34747 photo 3
Property 34747 photo 4
Property 34747 photo 5
Property 34747 photo 6
Property 34747 photo 7
Property 34747 photo 8
Property 34747 photo 9
Property 34747 photo 10
Property 34747 photo 11
Property 34747 photo 12
Property 34747 photo 13
Property 34747 photo 14
Property 34747 photo 15
Property 34747 photo 16

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 1970
  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 4
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 10000 m
  • Afstand tot luchthaven: 41 km

Diensten

  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop herenhuis van 115 m² op het eiland Kreta. Het herenhuis is verdeeld over 4 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit woonkamer, een keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers. De 2e verdieping bestaat uit een slaapkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos. Onroerend goed heeft haard. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat tuin.

Locatie