75 000 €
11 €/m²
Property 34479 photo 1
Property 34479 photo 2
Property 34479 photo 3
Property 34479 photo 4
Property 34479 photo 5
Property 34479 photo 6

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,4
  • Afstand tot de zee: 4500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 69 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6350 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
64 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 57760
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
91 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 39531
  • Gebied 2400 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 57046
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
86 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 62729
  • Gebied 2785 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
80 000 € 258 €/m²
  • Objectcode 47058
  • Gebied 309 m²
  • Afstand tot de zee 9300 m
Verkoop
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Objectcode 63071
  • Gebied 323 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
78 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 65163
  • Gebied 702 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
107 000 € 681 €/m²
  • Objectcode 50089
  • Gebied 157 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
109 000 € 81 €/m²
  • Objectcode 44731
  • Gebied 1344 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
65 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 42794
  • Gebied 8756 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief