Te koop - Grond 8500 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra
300 000 €
35 €/m²
Property 3446 photo 1
Property 3446 photo 2
Property 3446 photo 3
Property 3446 photo 4

Details

  • Strand: песчаный с пологим заходом в воду
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 71 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8500 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 800 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
270 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 45228
  • Gebied 3255 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
330 000 € 300 000 € 210 €/m²
  • Objectcode 49023
  • Gebied 1424 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
330 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 28904
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
300 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 19567
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
350 000 € 275 €/m²
  • Objectcode 5060
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
380 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 49699
  • Gebied 9900 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
400 000 € 215 €/m²
  • Objectcode 44593
  • Gebied 1858 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2493
  • Gebied 6080 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
250 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 28942
  • Gebied 11738 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
270 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 4718
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief