300 000 €
33 €/m²
Property 3439 photo 1
Property 3439 photo 2
Property 3439 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 71 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8880 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

Located right next to the main road.

Verkoop
262 000 € 374 €/m²
  • Objectcode 26549
  • Gebied 700 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
336 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 2574
  • Gebied 29643 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
400 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 22655
  • Gebied 18000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
300 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 37888
  • Gebied 7125 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
350 000 € 555 €/m²
  • Objectcode 9132
  • Gebied 630 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
380 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 1651
  • Gebied 8962 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
320 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 64872
  • Gebied 13500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
270 000 € 364 €/m²
  • Objectcode 13164
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
290 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2494
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38370
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 650 m

Abonneer u op de nieuwsbrief