1 000 000 €
11 €/m²
Property 34287 photo 1
Property 34287 photo 2
Property 34287 photo 3
Property 34287 photo 4
Property 34287 photo 5
Property 34287 photo 6
Property 34287 photo 7
Property 34287 photo 8
Property 34287 photo 9
Property 34287 photo 10
Property 34287 photo 11
Property 34287 photo 12
Property 34287 photo 13
Property 34287 photo 14
Property 34287 photo 15
Property 34287 photo 16

Details

  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3,2 km
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 89000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1780 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
1 400 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 31733
  • Gebied 19454 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
853 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 63290
  • Gebied 36000 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 52388
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
1 000 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 49157
  • Gebied 29981 m²
  • Afstand tot de zee 1240 m
Verkoop
853 000 € 813 €/m²
  • Objectcode 64552
  • Gebied 1048 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Objectcode 38565
  • Gebied 1250 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 096 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 51472
  • Gebied 12735 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
900 000 € 750 €/m²
  • Objectcode 38771
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
1 280 000 € 548 €/m²
  • Objectcode 33143
  • Gebied 2332 m²
  • Afstand tot de zee 70 m

Abonneer u op de nieuwsbrief