320 000 €
36 €/m²
Property 34223 photo 1
Property 34223 photo 2
Property 34223 photo 3
Property 34223 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8700 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 280 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 39265
  • Gebied 4550 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
320 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 59200
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 45704
  • Gebied 6078 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
360 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 48644
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
350 000 € 1023 €/m²
  • Objectcode 59194
  • Gebied 342 m²
  • Afstand tot de zee 357 m
Verkoop
342 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 62759
  • Gebied 15570 m²
Verkoop
450 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 42919
  • Gebied 12520 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
267 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 41185
  • Gebied 5423 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
400 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 50674
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
365 000 € 251 €/m²
  • Objectcode 36851
  • Gebied 1450 m²
  • Afstand tot de zee 250 m

Abonneer u op de nieuwsbrief