800 000 €
18 €/m²
Property 34160 photo 1
Property 34160 photo 2
Property 34160 photo 3
Property 34160 photo 4
Property 34160 photo 5
Property 34160 photo 6
Property 34160 photo 7
Property 34160 photo 8
Property 34160 photo 9
Property 34160 photo 10
Property 34160 photo 11

Details

  • Afstand tot de zee: 1100 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4,4 km
  • Afstand tot luchthaven: 59 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 43000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: put, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 630 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
747 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 40405
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 175 m
Verkoop
900 000 € 750 €/m²
  • Objectcode 38771
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
750 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 38075
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 100 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 65416
  • Gebied 100188 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
850 000 € 153 €/m²
  • Objectcode 35094
  • Gebied 5547 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
853 000 € 725 €/m²
  • Objectcode 63066
  • Gebied 1175 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
800 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 56706
  • Gebied 14549 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
1 100 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 12486
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
800 000 € 98 €/m²
  • Objectcode 12083
  • Gebied 8100 m²
  • Afstand tot de zee 5100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief