Op aanvraag
Property 33978 photo 1
Property 33978 photo 2
Property 33978 photo 3
Property 33978 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 250 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 47 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 37064 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 7892 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
120 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65362
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63269
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
74 800 € 63 €/m²
  • Objectcode 64677
  • Gebied 1170 m²
  • Afstand tot de zee 5800 m
Verkoop
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 63073
  • Gebied 16658 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
330 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 65144
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
50 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 65413
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 21000 m
Verkoop
140 000 € 132 €/m²
  • Objectcode 65485
  • Gebied 1060 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
44 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 65912
  • Gebied 1255 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
40 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 65486
  • Gebied 5664 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief