60 000 €
21 €/m²
Property 33877 photo 1
Property 33877 photo 2
Property 33877 photo 3
Property 33877 photo 4
Property 33877 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 21 km
  • Afstand tot luchthaven: 9 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2800 m². на острове Корфу. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
75 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 51201
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
75 000 € 121 €/m²
  • Objectcode 42006
  • Gebied 616 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
65 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 44903
  • Gebied 2650 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
80 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 47309
  • Gebied 1460 m²
  • Afstand tot de zee 4800 m
Verkoop
50 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 64435
  • Gebied 5879 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
64 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 44519
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
85 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 23919
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
70 000 € 608 €/m²
  • Objectcode 49660
  • Gebied 115 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
70 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 15959
  • Gebied 628 m²
  • Afstand tot de zee 4700 m
Verkoop
55 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 35126
  • Gebied 2075 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief