129 000 €
30 €/m²
Property 33756 photo 1
Property 33756 photo 2
Property 33756 photo 3
Property 33756 photo 4
Property 33756 photo 5
Property 33756 photo 6
Property 33756 photo 7
Property 33756 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 2700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 52 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4168 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 150 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 43591
  • Gebied 4071 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
150 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 65125
  • Gebied 2710 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
180 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 47000
  • Gebied 2100 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
115 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 62016
  • Gebied 5343 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
140 000 € 187 €/m²
  • Objectcode 57456
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 50255
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
140 000 € 248 €/m²
  • Objectcode 65313
  • Gebied 564 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 52550
  • Gebied 1600 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
120 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 44190
  • Gebied 14144 m²
  • Afstand tot de zee 500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief