Te koop - Grond 16000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Fokaia
300 000 €
18 €/m²
Property 33744 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1650 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 55 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 16000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan..

Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 9667
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 7300 m
Verkoop
380 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 19822
  • Gebied 7500 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
330 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 10079
  • Gebied 4869 m²
  • Afstand tot de zee 240 m
Verkoop
330 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 28904
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
375 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 54311
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
300 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 3439
  • Gebied 8880 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
420 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 63076
  • Gebied 15250 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38371
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
400 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 16057
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 59240
  • Gebied 5750 m²
  • Afstand tot de zee 100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief