Te koop - Grond 10000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Siviri
480 000 €
48 €/m²
Property 33562 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot luchthaven: 80 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Met de mogelijkheid tot bouw op 2000 m². Het object biedt een mooi uitzicht op het bos.

Verkoop
480 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 10791
  • Gebied 11500 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
500 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 22028
  • Gebied 6400 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
500 000 € 104 €/m²
  • Objectcode 32111
  • Gebied 4800 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
600 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 31886
  • Gebied 14625 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • Objectcode 6684
  • Gebied 4025 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
570 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 47057
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
475 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 18937
  • Gebied 15500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
400 000 € 215 €/m²
  • Objectcode 44593
  • Gebied 1858 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
400 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 16057
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
480 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 33562
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m

Abonneer u op de nieuwsbrief