800 000 €
32 €/m²
Property 32800 photo 1
Property 32800 photo 2
Property 32800 photo 3
Property 32800 photo 4
Property 32800 photo 5
Property 32800 photo 6
Property 32800 photo 7
Property 32800 photo 8
Property 32800 photo 9
Property 32800 photo 10
Property 32800 photo 11
Property 32800 photo 12
Property 32800 photo 13
Property 32800 photo 14

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,2 km
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 25000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1200 m².

Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Objectcode 24670
  • Gebied 2021 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
750 000 € 375 €/m²
  • Objectcode 38096
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 48645
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
860 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 47506
  • Gebied 21000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
853 000 € 1032 €/m²
  • Objectcode 64551
  • Gebied 826 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42923
  • Gebied 563 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
650 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 32334
  • Gebied 11842 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
900 000 € 3010 €/m²
  • Objectcode 65575
  • Gebied 299 m²
  • Afstand tot de zee 130 m

Abonneer u op de nieuwsbrief