50 000 € 33 000 €
91 €/m²
Property 32791 photo 1
Property 32791 photo 2
Property 32791 photo 3
Property 32791 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 520 m
  • Afstand tot luchthaven: 46 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 359 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 310 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Locatie