80 000 €
175 €/m²
Property 32698 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1130 m
  • Afstand tot luchthaven: 24 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 455 m². в Аттике.

The plot is located in Artemida area,Attica.

Locatie