Te koop - Grond 4682 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
180 000 €
38 €/m²
Property 32659 photo 1
Property 32659 photo 2
Property 32659 photo 3
  • Objectcode 32659
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 4682 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4682 m². В Лимассоле.

Building coverage 6%

Verkoop
195 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 53164
  • Gebied 2927 m²
Verkoop
195 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 58733
  • Gebied 38129 m²
Verkoop
257 050 € 213 €/m²
  • Objectcode 25685
  • Gebied 1204 m²
Verkoop
220 000 € 254 €/m²
  • Objectcode 36765
  • Gebied 864 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
155 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 57697
  • Gebied 6655 m²
Verkoop
229 500 € 40 €/m²
  • Objectcode 58805
  • Gebied 5686 m²
Verkoop
160 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 51686
  • Gebied 8802 m²
Verkoop
200 000 € 362 €/m²
  • Objectcode 42292
  • Gebied 551 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
250 000 € 478 €/m²
  • Objectcode 39901
  • Gebied 523 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
210 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 58687
  • Gebied 11295 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief