400 000 €
80 €/m²
Property 32648 photo 1
Property 32648 photo 2
Property 32648 photo 3
Property 32648 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 13000 m
  • Afstand tot luchthaven: 29 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5000 m². в Аттике.

Verkoop
430 000 € 431 €/m²
  • Objectcode 13792
  • Gebied 996 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
525 000 € 452 €/m²
  • Objectcode 5924
  • Gebied 1160 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
580 000 €
  • Objectcode 3317
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 19000 m
Verkoop
540 000 € 245 €/m²
  • Objectcode 64082
  • Gebied 2200 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
335 000 € 549 €/m²
  • Objectcode 7611
  • Gebied 610 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
590 000 € 547 €/m²
  • Objectcode 64085
  • Gebied 1077 m²
  • Afstand tot de zee 248 m
Verkoop
450 000 € 225 €/m²
  • Objectcode 31362
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
370 000 € 356 €/m²
  • Objectcode 33921
  • Gebied 1038 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
420 000 € 296 €/m²
  • Objectcode 3577
  • Gebied 1417 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
550 000 € 523 €/m²
  • Objectcode 59221
  • Gebied 1050 m²
  • Afstand tot de zee 260 m

Abonneer u op de nieuwsbrief