Property 32627 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 23 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2000 m². в Аттике.

The plot is located in Kalyvia Thorikou.

Verkoop
165 000 € 550 €/m²
  • Objectcode 49861
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
130 000 € 376 €/m²
  • Objectcode 4843
  • Gebied 345 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Objectcode 13028
  • Gebied 455 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Verkoop
170 000 € 272 €/m²
  • Objectcode 26933
  • Gebied 625 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
180 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 38990
  • Gebied 4600 m²
  • Afstand tot de zee 260 m
Verkoop
148 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 13023
  • Gebied 1715 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 13027
  • Gebied 2638 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
160 000 € 223 €/m²
  • Objectcode 30244
  • Gebied 715 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
165 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 29249
  • Gebied 2430 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Verkoop
180 000 € 300 €/m²
  • Objectcode 29210
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief