Te koop - Grond 9000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Paliouri
250 000 €
27 €/m²
Property 32588 photo 1
Property 32588 photo 2
Property 32588 photo 3
Property 32588 photo 4
Property 32588 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 550 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 9000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 300 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
320 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 64872
  • Gebied 13500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
220 000 € 51 €/m²
  • Objectcode 36561
  • Gebied 4300 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
350 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 4474
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
300 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 37888
  • Gebied 7125 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
220 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 26624
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
290 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 47055
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
220 000 € 130 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 1018
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
340 000 € 250 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 37466
  • Gebied 2468 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
350 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 65109
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
330 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 58927
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief