60 000 €
26 €/m²
Property 32568 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2300 m². в Аттике.

The land is located in the town of Kalamos.

Verkoop
69 000 € 64 €/m²
  • Objectcode 50978
  • Gebied 1075 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 19002
  • Gebied 426 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
59 000 € 210 €/m²
  • Objectcode 13897
  • Gebied 280 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
75 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 13403
  • Gebied 930 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
60 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 32568
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
85 000 € 172 €/m²
  • Objectcode 42874
  • Gebied 493 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
80 000 € 400 €/m²
  • Objectcode 5900
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
65 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 35877
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
50 000 € 89 €/m²
  • Objectcode 30173
  • Gebied 560 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
85 000 € 340 €/m²
  • Objectcode 23645
  • Gebied 250 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief