Te koop - Grond 8000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Sani
220 000 €
27 €/m²
Property 32531 photo 1
Property 32531 photo 2
Property 32531 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 55 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
190 000 € 1061 €/m²
  • Objectcode 45031
  • Gebied 179 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
240 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 26689
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
200 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 11118
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
200 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 48625
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 45206
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 5900 m
Verkoop
190 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 24442
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
200 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 25746
  • Gebied 9521 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
245 000 € 700 €/m²
  • Objectcode 40642
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
270 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 4718
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38369
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief