Te koop - Villa 164 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos Kouklia
975 000 € 659 000 €
4018 €/m²
Property 32453 photo 1
Property 32453 photo 2
Property 32453 photo 3
Property 32453 photo 4
Property 32453 photo 5
Property 32453 photo 6
Property 32453 photo 7
Property 32453 photo 8
Property 32453 photo 9

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2013
  • Aantal kamers: 5
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 25 km
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 164 m² In Paphos. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een keuken, een doucheruimte, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Het pand beschikt over een dakterras. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.