Te koop - Grond 4683 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
1 500 000 €
320 €/m²
Property 32366 photo 1
  • Objectcode 32366
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 4683 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 39 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4683 m². В Пафосе. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Zone: T3b
Building Factor: 0.3
Coverage Factor: 0.2
Number of storeys: 3
Height: 13.1 m

Located in Argaka village. 

Locatie