650 000 €
54 €/m²
Property 32334 photo 1
Property 32334 photo 2
Property 32334 photo 3
Property 32334 photo 4
Property 32334 photo 5
Property 32334 photo 6
Property 32334 photo 7
Property 32334 photo 8
Property 32334 photo 9
Property 32334 photo 10
Property 32334 photo 11

Details

  • Afstand tot de zee: 4500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 750 km
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11842 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 800 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Locatie