110 000 €
23 €/m²
Property 32315 photo 1
Property 32315 photo 2
Property 32315 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 1800 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4670 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 150 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 43300
  • Gebied 3484 m²
  • Afstand tot de zee 390 m
Verkoop
120 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 47188
  • Gebied 1924 m²
  • Afstand tot de zee 1114 m
Verkoop
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65785
  • Gebied 724 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
102 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 63400
  • Gebied 1282 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
140 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 56098
  • Gebied 5335 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
107 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65472
  • Gebied 1130 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
160 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 62893
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
140 000 € 187 €/m²
  • Objectcode 57456
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
120 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 57918
  • Gebied 1600 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
100 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 65845
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief