200 000 €
80 €/m²
Property 32210 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 6800 m
  • Afstand tot luchthaven: 32 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2472 m². в Аттике.

For sale land of 2472 sq.m in Varnavas area,Attika.The plot have the possibility to build 400 sq.m.

Verkoop
260 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 36621
  • Gebied 2786 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Verkoop
260 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 13214
  • Gebied 7900 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
190 000 € 448 €/m²
  • Objectcode 43667
  • Gebied 424 m²
  • Afstand tot de zee 240 m
Verkoop
195 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 13003
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
170 000 € 272 €/m²
  • Objectcode 26933
  • Gebied 625 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
240 000 € 264 €/m²
  • Objectcode 29069
  • Gebied 906 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
180 000 € 300 €/m²
  • Objectcode 29210
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
180 000 € 354 €/m²
  • Objectcode 22648
  • Gebied 508 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
170 000 € 361 €/m²
  • Objectcode 26934
  • Gebied 470 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
180 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 23314
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief