Te koop - Grond 4000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kassandrië
100 000 €
25 €/m²
Property 32137 photo 1
Property 32137 photo 2
Property 32137 photo 3
Property 32137 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 63 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 300 m².

Verkoop
120 000 € 100 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 18458
  • Gebied 11142 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
95 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 64014
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
145 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 65832
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
85 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 46551
  • Gebied 6460 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
130 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 58297
  • Gebied 4370 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
90 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 33023
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
130 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 47366
  • Gebied 1441 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
140 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 32291
  • Gebied 4300 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
100 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 33776
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
90 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 37115
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief