Te koop - Grond 12300 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Paliouri
520 000 €
42 €/m²
Property 31677 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot luchthaven: 109 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12300 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
685 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 7439
  • Gebied 7700 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
420 000 € 210 €/m²
  • Objectcode 44597
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
600 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 10114
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
500 000 € 184 €/m²
  • Objectcode 49057
  • Gebied 2704 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
550 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 25612
  • Gebied 6616 m²
  • Afstand tot de zee 83 m
Verkoop
740 000 € 740 €/m²
  • Objectcode 44075
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
430 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 36978
  • Gebied 34200 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
500 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 24937
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
600 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 8238
  • Gebied 12200 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
450 000 € 235 €/m²
  • Objectcode 30337
  • Gebied 1912 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief