Te koop - Grond 28000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Cryopigi
2 500 000 € 800 000 €
28 €/m²
Property 31419 photo 1
Property 31419 photo 2
Property 31419 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 80 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 28000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
3 000 000 € 2307 €/m²
  • Objectcode 359
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
2 700 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 34573
  • Gebied 55000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
2 600 000 € 247 €/m²
  • Objectcode 3222
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
2 500 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 11436
  • Gebied 12500 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
2 200 000 € 176 €/m²
  • Objectcode 45360
  • Gebied 12500 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
2 625 000 € 1 600 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 2618
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
2 500 000 € 800 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 31419
  • Gebied 28000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
2 200 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 47405
  • Gebied 2200 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
2 200 000 € 423 €/m²
  • Objectcode 25158
  • Gebied 5200 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
2 500 000 € 520 €/m²
  • Objectcode 14624
  • Gebied 4800 m²
  • Afstand tot de zee 10 m

Abonneer u op de nieuwsbrief