450 000 € 427 000 €
1817 €/m²
Property 31383 photo 1
Property 31383 photo 2
Property 31383 photo 3
Property 31383 photo 4
Property 31383 photo 5
Property 31383 photo 6
Property 31383 photo 7
Property 31383 photo 8
Property 31383 photo 9
Property 31383 photo 10
Property 31383 photo 11
Property 31383 photo 12
Property 31383 photo 13
Property 31383 photo 14

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2002
  • Aantal kamers: 5
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 9400 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 235 m² на острове Крит. De Semi-kelder bestaat uit De Begane grond bestaat uit 2 woonkamers, een keuken, 2 badkamers, één kantoor. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage.

Locatie