Op aanvraag
Property 31332 photo 1
Property 31332 photo 2
Property 31332 photo 3
Property 31332 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 3600 m
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 403 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 282 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
128 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 64004
  • Gebied 997 m²
  • Afstand tot de zee 1670 m
Wij raden aan Verkoop
179 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63493
  • Gebied 2950 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
107 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65472
  • Gebied 1130 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
320 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 63746
  • Gebied 2610 m²
  • Afstand tot de zee 1280 m
Verkoop
290 000 € 207 €/m²
  • Objectcode 65314
  • Gebied 1395 m²
  • Afstand tot de zee 72 m
Verkoop
853 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 63290
  • Gebied 36000 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
590 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 65038
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 63073
  • Gebied 16658 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
2 953 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 64250
  • Gebied 96000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
640 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 63745
  • Gebied 8608 m²
  • Afstand tot de zee 1150 m

Abonneer u op de nieuwsbrief