Te koop - Grond 616 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Calandra
70 000 €
113 €/m²
Property 31213 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot luchthaven: 71 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 616 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd.

Locatie