48 000 €
12 €/m²
Property 30802 photo 1
Property 30802 photo 2
Property 30802 photo 3
Property 30802 photo 4
Property 30802 photo 5
Property 30802 photo 6
Property 30802 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 18 km
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4000 m². на острове Корфу. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
43 000 € 252 €/m²
  • Objectcode 25097
  • Gebied 170 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
60 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 33901
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
60 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 44579
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
43 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 33468
  • Gebied 3700 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
60 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 35755
  • Gebied 3500 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
70 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 16502
  • Gebied 900 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
45 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 37861
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
50 000 € 142 €/m²
  • Objectcode 33895
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
60 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 33874
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
70 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 3858
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief