Te koop - Grond 18480 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Siviri
850 000 € 650 000 €
35 €/m²
Property 30796 photo 1
Property 30796 photo 2
Property 30796 photo 3
Property 30796 photo 4
Property 30796 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 62 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 18480 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Met de mogelijkheid tot bouw op 800 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op het bos.

Chalkidiki Siriri is sold an area of 18.4 acres ideal for the construction of a hotel unit. At an amazing place where hotel building is allowed. Subordinate to the new settlement of Siviri (Of the few pieces that are included). Perimeter on a street.Distance from the sea 500m, can be reached on foot.They are divided into 4 four (4 acres) and 1 two six hundred (2,400 sq.m)Price 800,000 €Price without the 2.400sqm: 700.000 € (16.000sq.m)

Verkoop
840 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 30184
  • Gebied 13289 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
1 200 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 2648
  • Gebied 36000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
740 000 € 740 €/m²
  • Objectcode 44075
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 000 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 45198
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
685 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 7439
  • Gebied 7700 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
800 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 37111
  • Gebied 34000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
800 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 22423
  • Gebied 23000 m²
  • Afstand tot de zee 2281 m
Verkoop
910 000 € 182 €/m²
  • Objectcode 19484
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
800 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 47604
  • Gebied 12100 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
750 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 3597
  • Gebied 4320 m²
  • Afstand tot de zee 30 m

Abonneer u op de nieuwsbrief