Op aanvraag
Property 30788 photo 1
Property 30788 photo 2
Property 30788 photo 3
Property 30788 photo 4

Details

  • Bouwjaar: 1994
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 13 km

Beschrijving

Te koop здание gebied 913 m² in Athene. Здание heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

The unfinished building is located in the Glyfada area

The property  consist of: A ground floor with an area of 313 sq.m, storages and parking spaces

On the ground floor there are 2 commercial spaces of 126 sq.m each

On the 1st  floor there is an apartment of 126 sq.m. as well as in the second 

The third floor consists of an apartment with an area of 96 sq.m

Verkoop
330 000 € 1294 €/m²
  • Objectcode 45492
  • Gebied 255 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
960 000 € 2051 €/m²
  • Objectcode 47328
  • Gebied 468 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
300 000 € 1200 €/m²
  • Objectcode 48615
  • Gebied 250 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42509
  • Gebied 840 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Objectcode 42116
  • Gebied 660 m²
  • Afstand tot de zee 15400 m
Verkoop
4 000 000 € 1694 €/m²
  • Objectcode 58320
  • Gebied 2361 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
300 000 € 1554 €/m²
  • Objectcode 35235
  • Gebied 193 m²
  • Afstand tot de zee 9500 m
Verkoop
700 000 € 979 €/m²
  • Objectcode 39752
  • Gebied 715 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
580 000 € 2367 €/m²
  • Objectcode 39603
  • Gebied 245 m²
  • Kamers 7
Verkoop
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Objectcode 56119
  • Gebied 810 m²
  • Kamers 13

Abonneer u op de nieuwsbrief