160 000 €
6 €/m²
Property 30693 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 173000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 40 km
  • Afstand tot luchthaven: 29 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 25000 m². в Аттике.

The plot is located in the Eastern Attika, in Malakasa area.

Verkoop
180 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 23314
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
150 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 34318
  • Gebied 617 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Verkoop
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Objectcode 18546
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
170 000 € 272 €/m²
  • Objectcode 26933
  • Gebied 625 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
152 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 12787
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
180 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 33076
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
180 000 € 300 €/m²
  • Objectcode 29210
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Objectcode 6860
  • Gebied 397 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
140 000 € 466 €/m²
  • Objectcode 23278
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
215 000 € 215 €/m²
  • Objectcode 19254
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 250 m

Abonneer u op de nieuwsbrief