Property 30518 photo 1
Property 30518 photo 2
Property 30518 photo 3
Property 30518 photo 4
Property 30518 photo 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Staat: In aanbouw
  • Afstand tot de zee: 200 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 480 m² op het eiland Kreta in aanbouw. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.De woning wordt gemeubileerd verkocht.

An incomplete Villa for sale in the area of Agios Nikolaos. The villa is just 200 meters from the sea, 61 kilometers from Heraklion airport and 5 minutes from the center of Agios Nikolaos where there are many restaurants, cafes and various shops. A supermarket and a pharmacy are just 300 meters away
The villa is at the construction stage, the ground floor is 240 sqm and the first floor is 240 sqm as well . The villa has an incredible view on the bay of Mirabello and the town of Agios Nikolaos. The tottal land plot is 3000 sqm.

Verkoop
695 000 € 2227 €/m²
  • Objectcode 49459
  • Gebied 312 m²
  • Kamers 7
Verkoop
900 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 23706
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 9
Exclusief Verkoop
695 610 € 6381 €/m²
  • Objectcode 64857
  • Gebied 109 m²
  • Kamers 3
Verkoop
800 000 € 1230 €/m²
  • Objectcode 56313
  • Gebied 650 m²
  • Afstand tot de zee 180 m
Verkoop
800 000 € 2666 €/m²
  • Objectcode 65748
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 5
Verkoop
747 000 € 4668 €/m²
  • Objectcode 65409
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 3
Exclusief Verkoop
658 440 € 6040 €/m²
  • Objectcode 64858
  • Gebied 109 m²
  • Kamers 3
Verkoop
745 000 € 1280 €/m²
  • Objectcode 35142
  • Gebied 582 m²
  • Kamers 7
Verkoop
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Objectcode 40138
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
850 000 € 2361 €/m²
  • Objectcode 65564
  • Gebied 360 m²
  • Kamers 7

Abonneer u op de nieuwsbrief