Te koop - Grond 6700 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Afitos
260 000 €
38 €/m²
Property 30116 photo 1
Property 30116 photo 2
Property 30116 photo 3
Property 30116 photo 4
Property 30116 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 59 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6700 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
300 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 45032
  • Gebied 1204 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
262 000 € 374 €/m²
  • Objectcode 26549
  • Gebied 700 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
370 000 € 200 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 16455
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
220 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 5565
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
250 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 40504
  • Gebied 4327 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
270 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 4718
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
300 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 23097
  • Gebied 6012 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
300 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 3439
  • Gebied 8880 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 9667
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 7300 m
Verkoop
290 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 47055
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief