Te koop - Grond 5000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Paliouri
150 000 €
30 €/m²
Property 29981 photo 1
Property 29981 photo 2
Property 29981 photo 3
Property 29981 photo 4
Property 29981 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 2400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
180 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 52493
  • Gebied 592 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
135 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 54428
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
220 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 31467
  • Gebied 3200 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
190 000 € 380 €/m²
  • Objectcode 50715
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
150 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 30916
  • Gebied 2002 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
200 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 16365
  • Gebied 15400 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
160 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 58299
  • Gebied 4285 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
170 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 48620
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
200 000 € 166 €/m²
  • Objectcode 10593
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
220 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 13564
  • Gebied 4200 m²
  • Afstand tot de zee 50 m

Abonneer u op de nieuwsbrief