60 000 €
13 €/m²
Property 29945 photo 1
Property 29945 photo 2
Property 29945 photo 3
Property 29945 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 32 km
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4296 m². на острове Корфу. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
60 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 43283
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
70 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 16502
  • Gebied 900 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
60 000 € 45 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 25478
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
50 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 20091
  • Gebied 862 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
60 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 33901
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
60 000 € 45 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 22878
  • Gebied 3005 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
50 000 € 153 €/m²
  • Objectcode 49989
  • Gebied 325 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
50 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 64435
  • Gebied 5879 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
55 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 16584
  • Gebied 3700 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
60 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 62633
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief