Te koop - Grond 9861 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Fourkas-trap
525 000 €
53 €/m²
Property 2987 photo 1
Property 2987 photo 2
Property 2987 photo 3

Details

  • Strand: песчаный
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 68 km

Diensten

  • Zeezicht

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 9861 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 280 m².

 

The plot is divided into two integral parts, on each of which it is possible to build 200 sq.m. of living space. It is also possible to build a basement of about 200 sq.m

Locatie