100 000 €
44 €/m²
Property 29508 photo 1
Property 29508 photo 2
Property 29508 photo 3
Property 29508 photo 4
Property 29508 photo 5
Property 29508 photo 6
Property 29508 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 10000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 45 km
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2240 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
107 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 45854
  • Gebied 5071 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
129 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 30986
  • Gebied 7250 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Objectcode 63071
  • Gebied 323 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
107 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 23115
  • Gebied 4070 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
100 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 51868
  • Gebied 1525 m²
  • Afstand tot de zee 14100 m
Verkoop
120 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 25272
  • Gebied 4300 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 48428
  • Gebied 2900 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
120 000 € 300 €/m²
  • Objectcode 35987
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 9800 m
Verkoop
108 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 36055
  • Gebied 1433 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
120 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 43089
  • Gebied 700 m²
  • Afstand tot de zee 90 m

Abonneer u op de nieuwsbrief