Te koop - Villa 300 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
3 600 000 € 3 000 000 €
10000 €/m²
Property 29336 photo 1
Property 29336 photo 2
Property 29336 photo 3
Property 29336 photo 4
Property 29336 photo 5
Property 29336 photo 6
Property 29336 photo 7
Property 29336 photo 8
Property 29336 photo 9
Property 29336 photo 10
Property 29336 photo 11
Property 29336 photo 12
Property 29336 photo 13
  • Objectcode 29336
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 300 m²
  • Perceeloppervlakte 3000 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)

Details

  • Bouwjaar: 2008
  • Afstand tot de zee: 50 m
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard

Beschrijving

Te koop verdieping en een oppervlakte van 300 m² In Paphos. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Three-storey villa for sale in Paphos, Latchi.The house is fully furnished. Villa consist of 4 bedrooms, one play room, 4 bathrooms, one guest toilet. Has fireplace, marble floors, hammam, barbecue, parking space and private pool with illumination.The terrace on the second floor offer amazing seaview. It is a private secure complex.
The complex has a tennis court. In a walking distance to the beach. 

Verkoop
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Objectcode 39277
  • Gebied 360 m²
  • Kamers 5
Verkoop
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Objectcode 23668
  • Gebied 675 m²
  • Kamers 7
Verkoop
3 500 000 € 5520 €/m²
  • Objectcode 38600
  • Gebied 634 m²
  • Kamers 7
Verkoop
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Objectcode 33528
  • Gebied 280 m²
  • Kamers 4
Verkoop
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Objectcode 41274
  • Gebied 632 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Objectcode 34221
  • Gebied 621 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Objectcode 25790
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 20 m

Abonneer u op de nieuwsbrief