375 000 €
30 €/m²
Property 29075 photo 1
Property 29075 photo 2
Property 29075 photo 3
Property 29075 photo 4
Property 29075 photo 5
Property 29075 photo 6
Property 29075 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 5700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 24 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 12500 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 300 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.

Verkoop
500 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 44871
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 27000 m
Verkoop
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 52598
  • Gebied 4200 m²
  • Kamers 3
Verkoop
320 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 44365
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 7200 m
Verkoop
320 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 42624
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
320 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 63746
  • Gebied 2610 m²
  • Afstand tot de zee 1280 m
Verkoop
450 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 38250
  • Gebied 10800 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
450 000 € 449 €/m²
  • Objectcode 62407
  • Gebied 1002 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
375 000 € 154 €/m²
  • Objectcode 39514
  • Gebied 2420 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
400 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 50674
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 31238
  • Gebied 2700 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief