Te koop - Grond 11738 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Cryopigi
250 000 €
21 €/m²
Property 28942 photo 1
Property 28942 photo 2
Property 28942 photo 3
Property 28942 photo 4
Property 28942 photo 5
Property 28942 photo 6
Property 28942 photo 7
Property 28942 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 84 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11738 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
280 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 9619
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 730 m
Verkoop
250 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 40504
  • Gebied 4327 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38372
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
220 000 € 196 €/m²
  • Objectcode 2349
  • Gebied 1120 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
230 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 52622
  • Gebied 4344 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
300 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 38020
  • Gebied 18500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
220 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 47550
  • Gebied 9603 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
330 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 28904
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
250 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 33793
  • Gebied 11005 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
330 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 4387
  • Gebied 1898 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief