Te koop - Grond 8000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Paliouri
330 000 €
41 €/m²
Property 28904 photo 1
Property 28904 photo 2
Property 28904 photo 3
Property 28904 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
315 000 € 241 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 2723
  • Gebied 12150 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
370 000 € 200 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 16455
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
340 000 € 250 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 37466
  • Gebied 2468 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
270 000 € 364 €/m²
  • Objectcode 13164
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
420 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 63076
  • Gebied 15250 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
300 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 45032
  • Gebied 1204 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
340 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 10834
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
420 000 € 210 €/m²
  • Objectcode 44597
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
320 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 64872
  • Gebied 13500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
450 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 45553
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief