Te koop - Grond 40000 m² in Larnaka

Griekenland Cyprus Larnaca
800 000 €
20 €/m²
Property 28897 photo 1
  • Objectcode 28897
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 40000 m²
  • Regio Larnaka
  • Plaats Larnaca (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 4500 m
  • Afstand tot luchthaven: 29 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 40000 m². В Ларнаке.

For sale Land 40000 sq.meters in Cyprus .. .

Coverage of 6%
Density 6%

Verkoop
715 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 42294
  • Gebied 6689 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
740 000 € 70 €/m²
  • Objectcode 38723
  • Gebied 10554 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
750 000 € 143 €/m²
  • Objectcode 28896
  • Gebied 5217 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
750 000 € 115 €/m²
  • Objectcode 23781
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
800 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 28897
  • Gebied 40000 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
800 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 49604
  • Gebied 10034 m²
  • Afstand tot de zee 540 m
Verkoop
900 000 € 64 €/m²
  • Objectcode 37480
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
1 000 000 € 312 €/m²
  • Objectcode 32180
  • Gebied 3200 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
650 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 44450
  • Gebied 8027 m²
  • Afstand tot de zee 900 m

Abonneer u op de nieuwsbrief