Te koop - Grond 10257 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 500 000 €
146 €/m²
Property 28895 photo 1
  • Objectcode 28895
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 10257 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 2600 m
  • Afstand tot luchthaven: 43 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10257 m². В Лимассоле.

For sale Land 10257 sq.meters in Cyprus .. .

Coverage of 30%
Density 20%

Locatie