1 000 000 €
43 €/m²
Property 28806 photo 1
Property 28806 photo 2
Property 28806 photo 3
Property 28806 photo 4
Property 28806 photo 5
Property 28806 photo 6
Property 28806 photo 7
Property 28806 photo 8
Property 28806 photo 9
Property 28806 photo 10
Property 28806 photo 11
Property 28806 photo 12
Property 28806 photo 13
Property 28806 photo 14

Details

  • Afstand tot de zee: 1400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 5 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 23000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: put, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 580 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

The total building area of the territory under the hotel is 4600 sq. m

Verkoop
853 000 € 1032 €/m²
  • Objectcode 64551
  • Gebied 826 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
853 000 € 813 €/m²
  • Objectcode 64552
  • Gebied 1048 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 48645
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
1 280 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 48743
  • Gebied 17497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 100 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 65416
  • Gebied 100188 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
1 060 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 41899
  • Gebied 86000 m²
  • Afstand tot de zee 990 m
Verkoop
1 000 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 49157
  • Gebied 29981 m²
  • Afstand tot de zee 1240 m
Verkoop
1 096 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 51472
  • Gebied 12735 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
880 000 € 1760 €/m²
  • Objectcode 18950
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief